Четвер
15.11.2018
08:05

ВОГНЯНЕ ШОУ НІКАЛЕКС - вражаюче видовище, яке надовго запам'ятається та зробить Ваше свято справді НЕЗАБУТНІМ !!!

У наших програмах Ви побачите яскраві тетралізовані номера в ексклюзивних світлових костюмах. Професійні артисти майстерно та синхронно володіють найчисленнішим вогняним реквізитом, серед яких: віяла, стафи, драгони, дабли, палми, обручі, сфера, куб - більше десятка різновидів.

Постановка енергійна та насичена: кожних 2-3хв ми змінюємо вогняний реквізит та музичний супровід. Впродовж усього шоу використовуємо різні спецефекти: іскристий вогонь, стробоскопічні ефекти, кольоровий вогонь. Все це відбувається під відбірний музичний супровід.

Фінальною частною вогняного виступу є вражаюче ЖИВЕ ПІРОТЕХНІЧНЕ ШОУ - найрізноманітніша піротехніка безпосередньо в руках та навколо артистів ! На завершення шоу відбувається церемонія запалювання вогняної інсталяції, що її можемо виготовити відповідно до Вашого свята.

Пропонуємо вогняне шоу різного масштабу.Кількість задіяних артистів від 2-х до 5-ти. Тривалість виступу 10-25хв. Для ще більшого ефекту пропонуємо ряд доповненнь (вогняні машини, піротехнічні віяла, колесо-вертушка, водоспад, акробатичні підтримки,вогняний напис).

BASIC (2 артисти, 15хв)

BASIC (2 артисти, 15хв)

STANDART (3 артисти, 15хв) + вогняні машини

STANDART+ (3 артисти, 20хв)

WE WILL ROCK YOU (3 артисти, 15хв)

GOLD (4 артисти, 15хв)

GOLD+ (4 артисти, 20хв)

PREMIUN (5 артистів, 25хв)

Кількість вільних дат та артистів обмежена! Бронюй за тел: 097 665 48 34


Copyright MyCorp © 2018