Четвер
23.11.2017
23:05

ВОГНЯНЕ ШОУ НІКАЛЕКС - вражаюче видовище, яке надовго запам'ятається та зробить Ваше свято справді НЕЗАБУТНІМ !!!

У наших програмах Ви побачите яскраві тетралізовані номера в ексклюзивних світлових костюмах. Професійні артисти майстерно та синхронно володіють найчисленнішим вогняним реквізитом, серед яких: віяла, стафи, драгони, дабли, палми, обручі, сфера, куб - більше десятка різновидів.

Постановка енергійна та насичена: кожних 2-3хв ми змінюємо вогняний реквізит та музичний супровід. Впродовж усього шоу використовуємо численні спецефекти: іскристий вогонь, стробоскопічні ефекти, кольоровий вогонь. Все це відбувається під відбірний запальний музичний супровід.

Фінальною частною вогняного виступу є вражаюче ПІРОТЕХНІЧНЕ ШОУ - найрізноманітніша піротехніка безпосередньо в руках артистів, а також пропонуємо піротехнічне колесо та навіть піротехнічний водоспад ! На завершення шоу церемонія запалювання вогняної інсталяції, що її можемо виготовити відповідно до Вашого свята.

Вартість вогняного шоу залежить в першу чергу від КІЛЬКОСТІ ЗАДІЯНИХ АРТИСТІВ (2-7), тривалості виступу (15-30хв), а також від наявності додаткових піротехнічних ефектів, акробатичних трюків, індивідуального вогняного напису чи інших доповнень.

Новорічна програма (2-4 артисти, 10-20хв)

BASIC (2 артисти, 15хв)

BASIC (2 артисти, 15хв) + акробатика

STANDART (3 артисти, 15хв)

STANDART (3 артисти, 15хв)

3 артисти, 17хв

3 артисти, 18хв

STANDART+ (3 артисти, 20хв) повне відео

GRAND (4 артисти, 20хв)

VIP (5 артистів, 25хв)

LUXURY (7 артистів, 30хв)

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ДОПОВНЕННЯМИ ДО ВОГНЯНОГО ШОУ


Copyright MyCorp © 2017