Неділя
25.02.2018
12:55

ВОГНЯНЕ ШОУ НІКАЛЕКС - вражаюче видовище, яке надовго запам'ятається та зробить Ваше свято справді НЕЗАБУТНІМ !!!

У наших програмах Ви побачите яскраві тетралізовані номера в ексклюзивних світлових костюмах. Професійні артисти майстерно та синхронно володіють найчисленнішим вогняним реквізитом, серед яких: віяла, стафи, драгони, дабли, палми, обручі, сфера, куб - більше десятка різновидів.

Постановка енергійна та насичена: кожних 2-3хв ми змінюємо вогняний реквізит та музичний супровід. Впродовж усього шоу використовуємо різні спецефекти: іскристий вогонь, стробоскопічні ефекти, кольоровий вогонь. Все це відбувається під відбірний музичний супровід.

Фінальною частною вогняного виступу є вражаюче ЖИВЕ ПІРОТЕХНІЧНЕ ШОУ - найрізноманітніша піротехніка безпосередньо в руках та навколо артистів ! На завершення шоу відбувається церемонія запалювання вогняної інсталяції, що її можемо виготовити відповідно до Вашого свята. Серця для молодят - у ПОДАРУНОК !!!

Пропонуємо вогняне шоу різного масштабу.Кількість задіяних артистів від 2-х до 7-ми. Тривалість виступу 10-30хв. Для ще більшого ефекту пропонуємо ряд доповненнь (вогняні машини, піротехнічні віяла, колесо-вертушка, водоспад, акробатичні трюки, вогняний напис).

Варіанти універсальної програми вогняного шоу НІКАЛЕКС за масштабом:

GOLD (4 артисти, 15хв) + піротехнічні віяла та колесо-вертушка

STANDART (3 артисти, 15хв)

STANDART+ (3 артисти, 20хв)

програма PREMIUN (5 артистів, 20хв) + піротехнічні віяла та вогняні машини

BASIC+ (2 артисти, 15хв)

LUXURY (7 артистів, 30хв) + акробатика, ходуліст, піротехнічне колесо-вертушка

BASIC (2 артисти, 10хв)

Кількість вільних дат та артистів обмежена! Бронюй за тел: 097 6654834


Copyright MyCorp © 2018